Smovey


Wstecz

Smovey® - pozytywne wibracje!

Spacery, jazda na rowerze, fitness, siłownia. Brzmi znajomo i pewnie każdy, przynajmniej raz spróbował tej formy aktywności. Któraś z nich przypadła Ci do gustu i zagościła w Twoim życiu na dobre? Jeśli tak, to świetnie. Jednak jeżeli nadal szukasz czegoś, co pozwoli Ci czerpać radość z aktywności fizycznej, i sprawi, że trening będzie kojarzył się z chwilą radości, a nie przykrym obowiązkiem – wypróbuj smovey®.

Smovey® to trening z użyciem, niepozornie na pierwszy rzut oka wyglądającego przedmiotu. Możliwości jego zastosowania i korzyści dla zdrowia są jednak niewyobrażalne. smovey® to przyrząd do ćwiczeń i masażu składający się z węża spiralnego, w którym zamieszczono 4 stalowe kule oraz z uchwytu. Podczas ćwiczeń lub masażu, wprawione w ruch smovey® zaczynają drgać, a osoba ćwicząca odczuwa wibracje, które rozchodzą się po ciele i aktywują pracę całego organizmu.

Ze smovey mogą ćwiczyć osoby z każdej grupy wiekowej. Aktywność ta jest idealna zarówno dla dzieci, dorosłych oraz seniorów. Wszystko dzięki temu, że intensywność treningu można doskonale dopasowywać do kondycji, możliwości, oczekiwań i stanu zdrowia osoby ćwiczącej.

Korzyści płynących z treningu smovey® jest bardzo dużo, ponieważ urządzenie to aktywuje 97% całego układu mięśniowego (co jest równoznaczne ze przyspieszeniem procesu spalania tłuszczu), ożywia ponad 100 milionów komórek naszego ciała, wzmacnia tkankę łączną, mobilizuje układ trawienny, poprawia metabolizm, masuje i odciąża układ limfatyczny (przekłada się to na oczyszczanie organizmu), pobudza układ odpornościowy i pracę grasicy, a także stymuluje prace serca i układu krwionośnego. Bardzo dużo tych pozytywnych stron, prawda?

Bardzo dużą zaletą smovey® jest także to, że można z nim ćwiczyć zarówno na zewnątrz jak i w domu – na przykład siedząc na krześle przed telewizorem. Ponadto przyrząd jest niewielki i lekki (2 x 0,5 kg), więc można go zabrać ze sobą na wakacje. Przyda się także w pracy! Zwłaszcza osobom, które spędzają wiele godzin przy biurku – krótki, wykonany samodzielnie masaż pozwoli rozluźnić spięte mięśnie.

Smovey® jest świetną alternatywą dla osób, którym znudziły się tradycyjne formy treningów, a także dla tych, które z różnych względów zdrowotnych musiały zrezygnować z dotychczasowej formy aktywności. Warto spróbować – być może w Twoim przypadku, smovey® to właśnie to, czego szukasz.


Wstecz