Logo-Smakosze
AKTUALNOŚCI | Fundacja Zdrowego Stylu Życia "SMAKOSZE"


AKTUALNOŚCI


Sklep internetowy Smakosze mieści się pod adresem:
www.e-smakosze.pl


Za pośrednictwem sklepu internetowego e-smakosze mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Jednakże na dzień 11.01.2018r (STAN PRODUKTÓW NA SKLEPIE INTERNETOWYM NIE JEST PEŁEN. NASZ PRACOWNIK UZUPEŁNIA TREŚCI PRODUKTÓW NA STRONIE E-SMAKOSZE. DLATEGO OFERTA Z DNIA NA DZIEŃ BĘDZIE CORAZ BARDZIEJ BOGATA.)


Pełna oferta produktów dostępna w sklepach stacjonarnych:
* Poznań, oś. Bolesława Chrobrego 26 pawilon 11
* Suchy Las, ul. Stara Droga 1
Już jest!!!


Sklep Smakosze - Suchy Las ul. Stara Droga 1 - jest już otwarty! Zapraszamy
Poniedziałek - Piątek w godzinach: 07:00 - 18:00
Sobota w godzinach: 07:00 - 14:00

Już wkrótce...kolejny sklep!


Suchy Las, ul. Stara Droga 1 - to adres, pod którym niebawem będziecie Państwo mogli kupić, dobrze znane i cieszące się bardzo dużą popularnością w naszym poznańskim sklepie, produkty. Wśród nich żywność (również funkcjonalna) oraz szeroka gama kosmetyków.

Oferowany przez nas asortyment jest ekologiczny i w 100% naturalny.
Dokładną datę otwarcia podamy już niebawem!

Najzdrowszy punkt na Piątkowie!


Już otwarte. Zapraszamy do sklepu SMAKOSZE – bo tak się nazywa owy punkt, to nie tylko sklep ze zdrową żywnością. Sklep prowadzi Fundacja Zdrowego Stylu Życia SMAKOSZE, która za cel stawia sobie podnoszenie w polskim społeczeństwie poziomu świadomości na temat znaczenia prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Dlatego właśnie klienci sklepu poza zrobieniem zakupów będą mieli możliwość skorzystania z porady dietetycznej. Ma to być swego rodzaju pierwszy kontakt z dietetykiem, który przybliży rozmówcy wiedzę na temat ogólnych zasad zbilansowanej diety i łączenia ze sobą odpowiednich produktów. To nie jedyny aspekt społeczny, który jest niezwykle ważny dla Fundacji. W sklepie pracują osoby, które z różnych względów są zagrożone tym, iż mogą mieć mniejsze szanse na rynku pracy. Do grupy tej należą osoby z niepełnosprawnościami, a także osoby po pięćdziesiątym roku życia i długotrwale bezrobotne.


Lokal, w którym mieści się sklep jest oczywiście przyjazny osobom niepełnosprawnym i przystosowany dla osób poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Jest on zlokalizowany na osiedlu Chrobrego 26 pawilon 11 i znajduje się bardzo blisko przystanku PST Kurpińskiego.


Wysokiej jakości produkty, które można kupić w sklepie gwarantują, iż każdy kto zrobi w nim zakupy będzie z nich zadowolony. Wszystko – od mięs, przez sery, dżemy po makarony, pieczywo i przekąski, to żywność ekologiczna, nie posiadająca żadnych sztucznych, szkodliwych dla zdrowia i pięknej sylwetki składników. Ponadto w sklepie SMAKOSZE można się zaopatrzyć w tzw. żywność funkcjonalną (czyli żywność, która poza odżywianiem organizmu ma mieć dla niego dodatkowy, korzystny wpływ – np. obniżenie cholesterolu czy wspomaganie odporności).Facebook